image5

 Inicjatywa ma na Greenpoincie, aby utworzyć nowy rysunek w sektorze ochrony środowiska, metalurgia, zwłaszcza MŚP z wykwalifikowanych pracowników, celem wspierania kultury w Aporter i wykwalifikowany personel w stanie zarządzaćekologiczności firm.

Zobacz naszą prezentację


prezicuad

Dostęp do Zestaw Narzedzi GreenPoint

metal 

Zestaw Narzedzi GreenPoint

 GREEN POINT TOOLS 5recortado

Spotkanie partnerów projektu GreenPoint w Newcastle

W dniach 13-14 maja w Newcastle odbyło się spotkanie partnerów projektu GreenPoint, mające na celu omówienie postępów w realizacji projektu.

Obecnie projekt GreenPoint jest w zaawansowanym stadium realizacji, a partnerzy wykorzystali to spotkanie do omówienia wyników szkolenia pilotażowego oraz działań związanych z wdrożeniem inicjatywy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla firm zainteresowanych wdrożeniem inicjatywy GreenPoint. Osoby zainteresowane powinny zgłosić się do krajowego punktu kontaktowego.

Pierwsze informacje zwrotne na temat szkolenia były bardzo pozytywne, a partnerzy zauważyli duże zainteresowanie kursem GreenPoint ze strony firm i pracowników. Partnerzy rozmawiali również o możliwości podjęcia dalszych działań w ramach inicjatywy GreenPoint, takich jak realizacja nowych poziomów i tematów kursów, skierowanych szczególnie do młodych pracowników. 

Prezentacja pełnych wyników odbędzie się 17 września w Paryżu, podczas konferencji kończącej projekt. Pełny program konferencji zostanie opublikowany już wkrótce. W międzyczasie warto się z nami skontaktować, aby się zarejestrować lub uzyskać więcej informacji!

NWC

Last modified on środa, 02 lipiec 2014 12:26

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

STAY CONNECTED