image5

 Inicjatywa ma na Greenpoincie, aby utworzyć nowy rysunek w sektorze ochrony środowiska, metalurgia, zwłaszcza MŚP z wykwalifikowanych pracowników, celem wspierania kultury w Aporter i wykwalifikowany personel w stanie zarządzaćekologiczności firm.

Zobacz naszą prezentację


prezicuad

Dostęp do Zestaw Narzedzi GreenPoint

metal 

Zestaw Narzedzi GreenPoint

 GREEN POINT TOOLS 5recortado

Jesteś pracownikiem branży metalowej? Twoja opinia jest dla nas ważna!

Partnerzy GreenPoint właśnie przygotowali ankietę on-line dotyczącą umiejętności w zakresie ochrony środowiska, które pracownicy branży metalowej powinni posiadać. Ankieta ta jest pierwszym produktem projektu GreenPoint i jest bardzo istotna dla oceny potrzeb szkoleniowych w tym sektorze. Wyniki zostaną obliczone i skonfrontowane z przeglądami bibliograficznymi celem ustalenia listy tematów, które powinny być objęte szkoleniem GreenPoint. Więc jeśli obecnie pracujesz lub szukasz pracy w branży metalowej, to jest Twoja szansa abyś bezpośrednio do nas przekazał swoja opinię na temat swojego szkolenia, obecnych umiejętności i potrzeb abyś podniósł swoje kompetencje. Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym nt. Badania stanu wiedzy i potrzeb szkoleniowych w zakresie zarządzania ochroną środowiska w sektorze przemysłu metalowego. Prosimy, wypełnij krótką ankietę (około 10 minut), żebyśmy mogli opracować szkolenie, które by zaspokajało Twoje potrzeby!

Proszę kliknąć na link odpowiadający preferowany język: EN - ES - FR - DE - PL

Last modified on środa, 03 lipiec 2013 08:21

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

STAY CONNECTED