image5

 Inicjatywa ma na Greenpoincie, aby utworzyć nowy rysunek w sektorze ochrony środowiska, metalurgia, zwłaszcza MŚP z wykwalifikowanych pracowników, celem wspierania kultury w Aporter i wykwalifikowany personel w stanie zarządzaćekologiczności firm.

Zobacz naszą prezentację


prezicuad

Dostęp do Zestaw Narzedzi GreenPoint

metal 

Zestaw Narzedzi GreenPoint

 GREEN POINT TOOLS 5recortado

Environmental Academy kieruje kurs online dla pracowników Nissan

Wraz z oficjalnym rozpoczęciem produkcji nowego ulepszonego samochodu Nissan LEAF – w 100% elektrycznego – Nissan świętuje nadejście całkiem nowej ery w europejskiej motoryzacji.

Nowy Nissan LEAF, posiadający ponad 100 aktualizacji, zjeżdża właśnie z taśmy produkcyjnej w wyjątkowej fabryce Sunderland Plant w Wielkiej Brytanii. W modelu tym wykorzystano zaawansowane baterie litowo-jonowe wyprodukowane w nowym zakładzie firmy – UK Battery Plant.

Oto kulminacja czterech lat przygotowań fabryki i wcześniej zapowiadanej inwestycji firmy Nissan w kwocie 420 milionów funtów. Produkcja Battery Plant i samochodu Nissan LEAF to w sumie ponad dwa tysiące miejsc pracy w brytyjskiej branży motoryzacyjnej, w tym ponad 500 bezpośrednio w Nissanie.

Obecnie Akademia Ochrony Środowiska szkoli Audytorów Środowiskowych w zakładzie Nissana. Zaproponowała ona pracownikom internetowy kurs świadomości środowiskowej GreenPoint finansowany z programu Uczenie się przez całe życie jako część działań w zakresie ustawicznego rozwoju zawodowego.

Last modified on piątek, 06 wrzesień 2013 10:20

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

STAY CONNECTED